trende

Sultangazi İşitme Cihazları

Sultangazi İşitme Cihazları
28.08.2023
83

Sultangazi İşitme Cihazları

Sultangazi İşitme Cihazları; Seslem işitme cihazları satış ve uygulama merkezi olarak bünyemizdeki odyolog takım arkadaşlarımız ile beraber İstanbul’un Sultangazi semtinde de hizmet vermekteyiz.

Sultangazi işitme cihazları olarak burada bir çok hastamızın işitme sağlığına bir an önce kavuşması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Evde hizmet ekibimiz ile siz değerli hastalarımızın işitme kaybına en doğru çözümleri bulmak için çalışmaktayız.

Her kişinin işitme kaybı farklı olduğundan dolayı her hastaya uyarlanacak olan cihaz seçimi de farklı olacaktır.Odyolog ekibimiz sizin için en doğru işitme cihazı seçimini yaparken işitme kaybınızın türüne, kulak yapınıza, yaşınıza, teknolojik özelliklerine, kanal sayısına, bant sayısına göre işitme cihazınızı belirlemektedir.

İşitme Cihazları

Sultangazi işitme cihazları olarak evde hizmet ekibimiz ile evden çıkmak istemeyen hastalarımızın ayağına gidiyoruz.Evde ücretsiz bir şekilde gerekli testleri yaptıktan sonra işitme cihazı denemelerimizi yapıyoruz.

Sultangazi işitme cihazları olarak SGK ile anlaşmamız mevcuttur. Emekli, çalışan ve çocuk hastalarımıza Sgk yaşlarına göre farklı katkı payları sunmaktadır.Biz de sunulan katkı payını cihazın bedelinden düşürek indirim olarak sizlere yansıtmaktayız.

İşitme cihazlarının seçimi yapıldıktan sonra iki önemli nokta daha bulunmaktadır. Bunlardan birinci cihazı ayarlayan Odyolog’un yapacağı ince ayarlamalardır. İkincisi ise seçilen cihaza uyarlanacak olan kalıptır. İşitme cihazı seçimi yapıldıktan sonra kulaktan iz alınmaktadır. Bu ölçü ile kulak kalıbı yapılmaktadır. Kalıplar yumuşak ve sert olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Bu kalıpların türü kişinin isteklerine, işitme kaybının derecesine ve kulak yapısına göre değişmektedir. Kulak kalıplarında işitme kaybına göre kalıba havalandırma kanalı (ventilasyon) açılmaktadır. Bu tür noktalar en ince ayrıntısına kadar belirlemekte ve süreci devam ettirmekteyiz.

Sultangazi işitme cihazları olarak

Hastalarımıza cihazlandırma yaptıktan sonra 20 gün sonrasına kontrol yazmaktayız.Bu kontrollerde hastamızın işitme cihazını kontrol ediyoruz.Sonrasında işitme cihazını bilgisayara bağlayarak işitmesinin güncel durumunu kontrol etmekteyiz.

İşitme sağlığınıza Odyolog kontrolünde bir an önce kavuşmak için ( 0541 189 05 77 ) numaralı telefonumuzu arayarak ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz.

> Ara