trende

Evde Destek Hizmeti

Anasayfa » Evde Destek Hizmeti

Seslem işitme cihazları olarak sağlık problemleri, iş yoğunluğu gibi durumlarda evden çıkmak istemeyen ya da çıkamayan hastalarımızın ayağına gidiyoruz.Hastalarımızın bir an önce sağlığına kavuşması için evde ücretsiz test ve işitme cihazı denemesi yapıyoruz.
İletişim 0 (541) 189 05 77 numaramızdan bizlere ulaşarak randevu talebi oluşturabilirsiniz. Sizin uygunluk durumunuza göre randevu aldığınız gün ve saatlerde evde destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
Dilerseniz evde işitme testi yaptırabilir, Kişiye özel, estetik ve işitme kaybınıza en uygun işitme cihazlarını ücretsiz deneyebilirsiniz.

Evde Sağlık Hizmetlerimiz:
  • İşitme Cihazı Uygulaması
  • İşitme Testi
  • Kulak Kalıbı Yenileme
  • İşitme Cihazı Tamir ve Bakım

Ekibimiz siz değerli hastalarımızın sağlığı için gerekli maske , eldiven ve sosyal mesafe kurallarına uyarak uygulamaları gerçekleştirmektedir.

İşitme uzmanımız maske, galoş ve dezenfektanıyla ziyaretinize gelecek, yakın mesafeden işlem yapması gerektiği anlar dışında sosyal mesafeyi koruyacaktır. Kullanılan tüm araç ve gereçler ziyaret öncesi ve sonrası dezenfekte edilmektedir.

Ücretsiz Randevu Oluşturmak İçin; 0 (541) 189 05 77 uzman ekibimizi arayarak iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp hattımızdan veya aşağıdaki formu doldurarak talebinizi bizlere iletebilirsiniz .

> Ara